Back to All Events

Vi viser EM på storskjerm!


Vi viser EM på storskjerm! Kos deg med god mat og drikke i vår Steakhouse-avdeling under fotballfesten!


Kampoppsett

Gruppespelet:
Gruppe A    Fre    10.    jun    Saint Denis-Stade de France 21:00 Frankrike-Romania
Gruppe A    Lør    11.    jun    Lens-Stade Felix Bollaert 15:00 Albania-Sveits
Gruppe B    Lør    11.    jun    Bordeaux-Stade de Bordeaux 18:00 Wales-Slovakia
Gruppe B    Lør    11.    jun    Marseille-Stade Velodrome 21:00 England-Russland
Gruppe D    Søn    12.    jun    Paris-Parc des Princes 15:00 Tyrkia-Kroatia
Gruppe C    Søn    12.    jun    Nice - Stade de Nice 18:00 Polen-Nord Irland
Gruppe C    Søn    12.    jun    Lille-Grand Stade Lille M. 21:00 Tyskland-Ukraina
Gruppe D    Man    13.    jun    Toulouse-Stadium de Toulouse 15:00 Spania-Tsjekkia
Gruppe E    Man    13.    jun    Saint Denis-Stade de France 18:00 Irland-Sverige
Gruppe E    Man    13.    jun    Lyon-Stade des Lumieres 21:00 Belgia-Italia
Gruppe F    Tir    14.    jun    Bordeaux-Stade de Bordeaux 18:00 Østerrike-Ungarn
Gruppe F    Tir    14.    jun    St.Etienne-Stade Geo.-Guichard 21:00 Portugal-Island

Gruppe B    Ons     15.    jun    Lille-Grand Stade Lille M. 15:00 Russland-Slovakia
Gruppe A    Ons     15.    jun    Paris-Parc des Princes 18:00 Romania-Sveits
Gruppe A    Ons     15.    jun    Marseille-Stade Velodrome 21:00 Frankrike-Albania
Gruppe B    Tor    16.    jun    Lens-Stade Felix Bollaert 15:00 England-Wales
Gruppe C    Tor    16.    jun    Lyon-Stade des Lumieres 18:00 Ukraina-Nord Irland
Gruppe C    Tor    16.    jun    Saint Denis-Stade de France 21:00 Tyskland-Polen
Gruppe E    Fre    17.    jun    Toulouse-Stadium de Toulouse 15:00 Italia-Sverige
Gruppe D    Fre    17.    jun    St.Etienne-Stade Geo.-Guichard 18:00 Tsjekkia-Kroatia
Gruppe D    Fre    17.    jun    Nice - Stade de Nice 21:00 Spania-Tyrkia
Gruppe E    Lør    18.    jun    Bordeaux-Stade de Bordeaux 15:00 Belgia-Irland
Gruppe F    Lør    18.    jun    Marseille-Stade Velodrome 18:00 Island-Ungarn
Gruppe F    Lør    18.    jun    Paris-Parc des Princes 21:00 Portugal-Østerrike

Gruppe A    Søn    19.    jun    Lille-Grand Stade Lille M. 21:00 Sveits-Frankrike
Gruppe A    Søn    19.    jun    Lyon-Stade des Lumieres 21:00 Romania-Albania
Gruppe B    Man    20.    jun    St.Etienne-Stade Geo.-Guichard 21:00 Slovakia-England
Gruppe B    Man    20.    jun    Toulouse-Stadium de Toulouse 21:00 Russland-Wales
Gruppe C    Tir    21.    jun    Paris-Parc des Princes 18:00 Nord Irland-Tyskland
Gruppe C    Tir    21.    jun    Marseille-Stade Velodrome 18:00 Ukraina-Polen
Gruppe D    Tir    21.    jun    Bordeaux-Stade de Bordeaux 21:00 Kroatia-Spania
Gruppe D    Tir    21.    jun    Lens-Stade Felix Bollaert 21:00 Tsjekkia-Tyrkia
Gruppe F    Ons     22.    jun    Lyon-Stade des Lumieres 18:00 Ungarn-Portugal
Gruppe F    Ons     22.    jun    Saint Denis-Stade de France 18:00 Island-Østerrike
Gruppe E    Ons     22.    jun    Nice - Stade de Nice 21:00 Sverige-Belgia
Gruppe E    Ons     22.    jun    Lille-Grand Stade Lille M. 21:00 Italia-Irland

Sluttspelet:

Åttendedelsfinale:
1. Nr.2 gruppe A - Nr.2  gruppe C 15:00, 25. juni, Saint-Etienne - Stade Geoffroy-Guichard
2. Vinner D - Nr.3 gruppe B/E/F 21:00, 25. juni, Lens - Stade Felix Bollaert
3. Vinner B - Nr.3 gruppe A/C/D 18:00, 25. juni, Paris - Parc des Princes
4. Vinner F - Nr.2 gruppe E 21:00, 26. juni, Toulouse - Stadium de Toulouse
5. Vinner C - Nr.3 gruppe A/B/F 18:00, 26. juni, Lille - Grand Stade Lille Metropole
6. Vinner E - Nr.2 gruppe D 18:00, 27. juni, Saint Denis - Stade de France
7. Vinner A - Nr.3 gruppe C/D/E 15:00, 26. juni, Lyon - Stade des Lumieres
8. Nr.2 gruppe B - Nr.2 gruppe F 21:00, 27. juni, Nice - Stade de Nice (Allianz Riviera)

Kvartfinale:
1. Vinner kamp 1 - Vinner kamp 2 21:00, 30. juni, Marseille - Stade Velodrome
2. Vinner kamp 3 - Vinner kamp 4 21:00, 1. juli, Lille - Grand Stade Lille Metropole
3. Vinner kamp 5 - Vinner kamp 6 21:00, 2. juli, Bordeaux - Stade de Bordeaux
4. Vinner kamp 7 - Vinner kamp 8 21:00, 3. juli, Saint Denis - Stade de France

Semifinale:
1. Vinner kvartfinale 1 - Vinner kvartfinale 2 21:00, 6. juli, Lyon - Stade des Lumieres
2. Vinner kvartfinale 3 - Vinner kvartfinale 4 21:00, 7. juli, Marseille - Stade Velodrome

Finale:
Vinner semifinale 1 - Vinner semifinale 2 21:00, 10. juli, Saint Denis - Stade de France

(Kilde: UEFA)

 

Earlier Event: May 29
Sogndal - Lillestrøm
Later Event: June 24
Lerum Cup-buffé